Tekrar Dene Kapat
Air Canada

Air Canada 1936 yılında Kanada’da kurulmuştur. Şirket ilk kurulduğunda Air Lines adı ile kurulmuş daha sonrasında Air Canada olarak değişmiştir.

Air Canada firması Air Canada  Express ve Air Canada Rouge  yan kuruluşları ile birlikte seferler düzenlemektedir.

Air Canada firmasından bilet satın almak ,iptal ettirmek ve değişiklik işlemleriniz için 0(850)3603258 numaralı biletall çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Air Canada havayolu yan kuruluşları dahil toplamda 5 kıtada 178 noktaya çıkmaktadır.Air Canadanın bu uçuşları gerçekleştirdiği filosunda toplamında 172 uçağı vardır.

 

 air-canada-ucaklari

 

Air Canada yolcularına ücretsiz online check-in hizmeti vermektedir. Online check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan link e tıklayınız: aircanada.com/ca/en/aco/home.html

Air canada yolcularına uçuşları sırasında uçak içi dergisi olan enRoute dergisini vermektedir.Her ay güncel sayısı çıkan enRoute dergisinin yeni sayısına Air Canada internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

enRoute

Air Canada yolcularına internet sitesinden ücretsiz olarak otel, Araç kiralama gibi bir çok hizmet vermektedir.Bu hizmetlerden yararlanmak için Air Canada internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: aircanada.com/ca/en/aco/home.html 

Air Canada menüleri uçuşlarına göre değişiklik gösteren dünya mutfaklarından lezzetleri ücretsiz olarak sunmaktadır.Air Canada yemek hizmetlerini Air Canada Cafe adı altında vermektedir.

Air Canada Menü

Air Canada yolcularına uçuş mesafesine ve bilet sınıflarına göre bagaj hakkı sunar.Extra bagaj hakkı sunar.Extra bağaj ücretleri 20 ila 400 USD arasında değişmektedir. Bağajlar hakkında daha detaylı bilgi almak için Air Canada internet sitesini ziyaret ediniz: aircanada.com/ca/en/aco/home.html

Benzer Firmalar

Air Canada
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Air Canada
Firma Ünvanı :
Air Canada
Kuruluş Yılı :
11 Nisan 1936
Firma Merkezi :
-
Çağrı Merkezi :
00 1 514-393-3333