Kolaylı Dinlenme Tesisleri

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Uğrayan Firma Sayısı 16
Tesis Özellikleri
İletişim Bilgileri Çakır Mahallesi, Afyon-İzmir Karayolu 10 km.
0272 252 55 55
Afyon
 Bu Tesis Kapanmıştır.

Kolaylı Dinlenme Tesisleri

Afyon, Türkiye üzerinde yolcu otobüslerinin büyük bir çoğunluğunun geçiş noktasıdır. Şehrin bu özelliği etrafında birçok mola yerinin oluşmasına sebep olmuştur. Kolaylı Dinlenme Tesisleri bu mola yerlerinin içinde en kaliteli ve en yoğun olan yerlerden bir tanesidir.

Kolaylı Dinlenme Tesisleri Nerede?

Afyon – İzmir karayolunun 10. Kilometresinde, Kütahya yolu ayrımında yer alan tesis mevki olarak Çakır Mahallesi sınırlarına dahildir.

Tesis, İzmir'e 317, Konya'ya 240, Eskişehir'e 136, Antalya'ya 284, sınırları içerisinde bulunduğu Afyon'a ise 8 km. mesafede bulunmaktadır. Afyon’dan yola çıkan otobüsler bu güzergahta hareket ettikten yaklaşık on dakika sonra yol kenarında Kolaylı Dinlenme Tesisleri tabelasını görebilirler.

Dinlenme tesisinde verilen molalar genelde uzun süreli olur. Bir önceki durakta yeni yolcular alan otobüsler burada mola vererek daha uzun süredir yolculuk yapan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaları için dururlar.

Adres: Çakır Mahallesi, Afyon - İzmir Karayolu 10. km, Merkez / Afyon

Kolaylı Dinlenme Tesisleri Hizmetleri

Tesiste verilen molalarda hem yolcular hem de araçlar için bakım ve dinlenme hizmetleri sunulur. Yolculukları uzun süren kişiler buradaki restoranda yemek yiyebilirler.

Restoranda self servis hizmeti uygulanır. Kuyruğa girerek tezgahta duran yemeklerden istediklerinizi tepsiye koyarsınız. Koridorun çıkışında bir kasa görevlisi aldığınız yemeklerin tutarını hesaplar ve ödeme yaparsınız.

Atıştırmalık bir şeyler yemek isterseniz de gözleme ya da ekmek arası seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yanında bir de yayık ayranı içerek serinleyebilirsiniz.

Tesiste elbette yalnızca otobüsler mola verecek diye bir kaide yoktur. Şahsi aracınızla seyahat ederken de burada durup ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Örneğin markete girerek su, atıştırmalık ve benzeri ihtiyaçlarınız için alışveriş yapma imkanınız vardır. Ayrıca bu konuda hassas olanlar için tuvaletlerinin oldukça temiz olduğunu da belirtmekte fayda vardır.

Aracınız için de burada benzin alabileceğiniz bir benzin istasyonu yer alır. Bunun dışında eğer tozlanma olduysa aracınızı yıkayabileceğiniz bir alan da vardır.

Dilerseniz görevlilere aracı teslim ederek yıkanmasını isteyebilirsiniz. Bu arada siz de gideceğiniz yerdeki sevdikleriniz için içerideki hediyelik eşyalardan satın alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Tesisin iç kısmında yer alan yöresel ürünler tamamen organiktir ve bölgenin izlerini taşımaktadır. Afyon’a kadar gidip de kaymak ve sucuk almadan ayrılmak olmaz. Kolaylı Dinlenme Tesisleri içinde en leziz ve en kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Kolaylı Dinlenme Tesisleri Fotoğrafları

Tesise Uğrayan Otobüs Firmaları

Kolaylı Dinlenme Tesisleri Nerede?

Kolaylı Dinlenme Tesisleri Yakınındaki Dinlenme Tesisleri

Cumhuriyet Mahallesi, 03750
(Haritada Göster)
0272 313 23 73
Tesis Özellikleri
Afyon İzmir Karayolu 16. Km. Antalya Kavşağı (Haritada Göster)
0272 313 24 50, 0530 496 88 84
Tesis Özellikleri
Sç Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa, Afyon
Bağdat Mahallesi, 03852 Boyalı Köyü
(Haritada Göster)
0272 313 20 20
Tesis Özellikleri

Kolaylı Dinlenme Tesisleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Afyon Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(19.03.2019 04:42:52)