Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Uğrayan Firma Sayısı 10
Tesis Özellikleri
İletişim Bilgileri Cumhuriyet Mahallesi, 03750
0272 313 23 73
İsçehisar, Afyon

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri

Ülkemizin kara yolu trafiği konusunda en işlek yerlerinden bir tanesi olan Afyon, sınırları içinde bulunan dinlenme tesisi yoğunluğu bakımından ilk sıralarda yer alır.

Özellikle şehirlerarası otobüs yolculuklarında orta noktada olduğu için her seferin durağı niteliğindedir. Bu civardaki önemli noktalardan bir tanesi olan Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri hem bireysel hem de toplu yapılan seyahatler için konforlu bir mola imkanı sağlar.

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri Nerede?

Tesis mevki olarak İsçehisar sınırları dahilinde yer alan ve Antalya kara yoluna çıktığınızda sizi karşılayan bir noktadadır. Bu yüzden birçok otobüs firması bu tesisle anlaşmalı olarak hareket eder ve burada uzun süreli molalar verir. Mesafe olarak da tesis, Antalya'ya 278, İzmir'e 313, Eskişehir'e 142, Ankara'ya 275, Konya'ya 246, sınırları içerisinde bulunduğu Afyon'a ise 32 km. uzaklıkta bulunmaktadır.

Afyon doğu-batı güzergahlarında özellikle İzmir’de başlayan veya burada sona eren yolculuklar için çok müsait bir yerdedir. Bu yüzden siz de kendiniz veya ailenizle yaptığınız yolculuklar esnasında kendinizi dinlendirip daha sağlıklı bir yolculuk yapmak için burada bir nefes aldıktan sonra devam edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, 03750, İsçehisar / Afyon

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri Hizmetleri

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri her şeyden önce temiz tuvaletleri ile dikkat çeken bir yapıdadır. Yol kenarı dinlenme yerlerinde kişilerin en çok dikkat ettikleri noktalardan bir tanesi olan tuvalet temizliği konusunda burada herhangi bir problem yaşamazsınız.

Temiz ve ferah lavabolarında molanız zehir olmadan ihtiyaçlarınız giderebilirsiniz. Ayrıca abdest almak için özel yerleri de vardır.

Namaz vakitlerini kaçırmak istemeyenler için tesiste temiz bir de mescit vardır. Kadınlar ve erkekler için ayrı olan mescitlerde ibadet görevinizi yerine getirerek yola devam edebilirsiniz.

Karnı acıkanlar için tesiste hijyenik ve lezzetli birçok çeşit vardır. Özellikle Afyon’un meşhur sucuklarının tadına bakmadan buradan ayrılmamalısınız. Sucuk döneri daha önce denemediyseniz buradaki örneklerinin çok başarılı olduğunu da ekleyelim.

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri içinde gittiğiniz yerdeki tanıdıklarınıza götürebileceğiniz hediyelik seçenekleri de bulunur. Özellikle tarhana, erişte ve kaymak gibi yöresel lezzetlerin orijinal hallerini sağlıklı paketlerde satın alarak gideceğiniz yere götürebilirsiniz.

Kendi aracınızla tesislerde durduğunuzda benzin alabileceğiniz bir de istasyon olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca yol boyunca kirlenen aracınızı yıkamaya vererek siz konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri Fotoğrafları

Tesise Uğrayan Otobüs Firmaları

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri Nerede?

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri Yakınındaki Dinlenme Tesisleri

Afyon İzmir Karayolu 16. Km. Antalya Kavşağı (Haritada Göster)
0272 313 24 50, 0530 496 88 84
Tesis Özellikleri
Çakır Mahallesi, Afyon-İzmir Karayolu 10 km. (Haritada Göster)
0272 252 55 55
Tesis Özellikleri
Sç Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa, Afyon
Bağdat Mahallesi, 03852 Boyalı Köyü
(Haritada Göster)
0272 313 20 20
Tesis Özellikleri

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Afyon Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(11.03.2019 14:08:23)