Tekrar Dene Kapat

Otobüs Bileti Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Biletall'dan online otobüs bileti için rezervasyon nasıl yapılır öğrenmek için tıklayın.

Biletall'dan otobüs bileti rezervasyonu yaparak, biletinizi opsiyon tarihi dolmadığı sürece istediğiniz zaman satın alabilirsiniz!

Otobüs bileti rezervasyonu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli. Ayrıca detaylı otobüs bileti rezervasyon anlatımının en alt tarafında bulunan "Biletall.com'dan otobüs bileti rezervasyonu nasıl yapılır?" videosunu da izleyebilirsiniz.

 

Otobüs Bileti Rezervasyonu

Ankara - İstanbul otobüs seferi için Kent Turizm otobüs firmasına ait gece 00:30 seferi ile örnek bir rezervasyon anlatımı yapacağız. Benzer adımları izleyerek kendinize ait rezervasyonu Biletall.com'dan sizlerde oluşturabilirsiniz.

 

1. Otobüs bileti rezervasyonu yapmak için öncelikle biletall.com adresine giriniz.2. Aşağıdaki ekrandan otobüs bileti rezervasyonu için Kalkış, Varış, Tarih doldurup Otobüs Bileti Bul butonuna basıyoruz.

 

Otobüs Bileti Rezervasyonu

 

 

 

3. Kendimiz için en uygun saat, en iyi firma ve en ucuz fiyatlı otobüs seferini fiyat kısmına tıklayarak seçiyoruz.

 

Otobüs Seferleri

 

 

 

4. Seçtiğimiz sefere ait sağ tarafta otobüs koltuk planı açılıyor ve istediğimiz koltuk numarasına tıklayıp, bay/bayan cinsiyet seçimi yaparak Devam Et butonuna tıklıyoruz.

 

Otobüs Koltuk Seçimi

 

 

 

5. Koltuk seçimi ardından karşımıza Gidiş Bilgileri sayfası çıkıyor ve bilet rezervasyonu için Firma, Tarih/Saat, Güzergah, Seçilen Koltuklar/Cinsiyet, Toplam Ücret ve diğer detayların kontrollerini sağlayıp Rezervasyon Yap butonuna tıklıyoruz.

 

Rezervasyon

 

 

 

6. Rezervasyon için Yolcu Bilgileri ekranını aşağıdaki gibi gerekli alanların hepsini dolduruyor ve Rezervasyon Yap butonuna tıklıyoruz.

Rezervasyon yap

 

 

7. Otobüs Bileti Rezervasyonu Tamamlandı!

Bilet özeti sayfasında önemli olan tüm alanları inceleyip, doğruluğunu kontrol ettikten sonra sağ alt köşede bulunan Rezervasyon Opsiyon Tarihini not alarak, opsiyon tarihi dolmadan önce biletinizi satın almanız gerekmektedir. Aksi taktirde rezervasyonunuz iptal edilecektir. 

Rezervasyonu İPTAL ET butonuna tıklayarak iptal edebilir, SATIN AL butonuna tıklayarak bilet satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Online otobüs bileti nasıl satın alınır sayfamızı inceleyerek bilet satın alma işlemine göz atabilirsiniz.

otobüs bileti

 

 

Otobüs Bileti Rezervasyonu Nasıl Yapılır? (Video)