-

Ücretsiz Otobüs Bileti Rezervasyonu Yapmak

Biletall.com'dan otobüs bileti rezervasyonu yaparak, biletinizi opsiyon tarihi dolmadığı sürece istediğiniz zaman satın alabilirsiniz!

Otobüs bileti rezervasyonu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

Otobüs Bileti Rezervasyonu

Ankara - İstanbul otobüs seferi için Süha Turizm otobüs firmasına ait gece 01:00 seferi ile örnek bir rezervasyon anlatımı yapacağız. Benzer adımları izleyerek kendinize ait rezervasyonu Biletall.com'dan sizlerde oluşturabilirsiniz.

1. Otobüs bileti rezervasyonu yapmak için öncelikle Biletall.com/otobus-bileti adresine giriniz.

2. Aşağıdaki ekrandan otobüs bileti rezervasyonu için Nereden, Nereye, Gidiş Tarihi alanlarını doldurup Otobüs Bileti Ara butonuna tıklıyoruz.

Sefer Arama Ekranı Otobüs Rezervasyonu

 

3. Kendimiz için en uygun saat, en iyi firma ve en ucuz fiyatlı otobüs seferini Koltuk Seç butonuna tıklayarak seçiyoruz.

Otobüs Sefer Seçimi

 

4. Seçtiğimiz sefere ait alt tarafta otobüs koltuk planı açılıyor ve istediğimiz koltuk numarasına tıklayıp, kadın/erkek cinsiyet seçimi yaparak Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Otobüs Bileti Koltuk Seçimi

 

5. Koltuk seçimi ardından karşımıza Sefer Bilgileri sayfası çıkıyor ve bilet rezervasyonu için Firma, Tarih/Saat, Güzergah, Seçilen Koltuklar, Cinsiyet, Toplam Ücret ve diğer detayların kontrollerini sağlıyoruz. Rezervasyon için Yolcu Bilgileri ekranını aşağıdaki gibi gerekli alanların hepsini dolduruyor ve "Sadece Rezervasyon Yapmak İstiyorum" butonuna dokunuyoruz.

Otobüs Sefer Seçimi

 

6. Otobüs Bileti Rezervasyonu Tamamlandı!

Bilet özeti sayfasında önemli olan tüm alanları inceleyip, doğruluğunu kontrol ettikten sonra Tebrikler yazısının altında yer alan Rezervasyon süresinin bitiş tarihini not alarak, opsiyon tarihi dolmadan önce biletinizi satın almanız gerekmektedir. Aksi taktirde rezervasyonunuz sistem tarafından otomatik iptal edilecektir. 

Aşağı taraftaki Bilet İşlemlerim alanından Rezervasyonu İptal Et butonuna tıklayarak iptal edebilir, Satın Al butonuna tıklayarak bilet satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Online otobüs bileti nasıl satın alınır sayfamızı inceleyerek bilet satın alma işlemine göz atabilirsiniz.

Otobüs bileti rezervasyonu nasıl yapılır

İlgilinizi Çekebilecek Diğer Püf Noktalar
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42033

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
/ True
Biletini daha hızlı satın al
Biletall uygulamasını indir
42033