Seni daha ileriye
taşıyacak
kariyer fırsatları!
Türkiye'nin ilk ve en büyük online bilet platformu olan
Biletall.com ekibine dahil olmaya ne dersin?

Biletall.com da Kariyer

Türkiye’nin ilk ve en büyük online bilet platformu Biletall.com’a dahil olmaya ne dersin? Hızla gelişmekte olan online bilet sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Biletall.com, seni aileden birisi olmaya davet ediyor!

Biletall.com olarak;

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendine meslek edinmiş ve motivasyonu yüksek çalışma arkadaşları ile ulaşılabileceğine inanmaktayız. Bu sebeple sürekli olarak çalışma arkadaşlarımız arasında motivasyonu ve iletişimi yüksek tutma gayreti içerisindeyiz.

Çalışma arkadaşlarımızın güncel teknolojilere ayak uydurmalarına son derece önem veriyoruz. Biletall Akademi başlığı altında düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile hemen her konuda aktif bilgi paylaşımı yapmaya, uzmanlık alanımız dışındaki konulardan da haberdar olup, güncel kalmaya gayret ediyoruz. Türkiye genelinde gerçekleştirilen etkinlikleri, seminerleri ve eğitimleri takip ediyor, çalışma arkadaşlarımızın farklı etkinliklere katılım göstermeleri için tüm gerekli imkanları sağlıyoruz.

Fikirlere son derece önem veriyoruz. İş arkadaşlarımızın, çalıştıkları alan dahilinde olmasına bakılmaksızın, her konuda fikirlerini dinliyor, görüşlerini alıyor ve alınabilecek aksiyonları ekip olarak değerlendirip karar veriyoruz.

İş ilişkilerinin dışında da büyük bir aile olmaya gayret ediyoruz. Farklı sosyal aktiviteler ile dostluk bağlarımızı kuvvetlendiriyor, iş ortamında oluşabilecek stres unsurlarından zaman zaman uzaklaşmaya, deşarj olmaya önem veriyoruz.

Sen de Biletall.com ailesine katılmanın ayrıcalıklarını yaşamak istiyorsan, sana en uygun iş pozisyonunu hemen aşağıdan seçebilir, kolayca başvuru yapabilirsin!

Ödül ve Başarılarımız

Tecrübe ve Deneyim
Tecrübeli mühendisler ile usta çırak ilişkisi içinde yan yana çalışma fırsatı.
Fikir Alışverişi
Biletall.com icin bir fikrin mi var? Fikrini kodlayarak hayata geçirmeye ne dersin?
Yeni Teknolojiler
En yeni teknolojileri tecrübe etme, milyonların hayatına dokunabilecek uygulamaları geliştirme fırsatı.
Büyük Bir Aile
Büyük bir ailenin parçası olun. Biletall.com'u geleceğe taşıyan ailemizin bir parçası olmaya bekliyoruz.
Biletall.com Akademi
Biletall.com Akademi ile geleceğe hazırlanın. Bilgiyi paylaşarak çoğaltır, birlikte geliştirmek için fırsatlar sunarız.

Kariyer Fırsatları

Pozisyon Adı Bölüm
.Net Developer Yazılım Geliştirme İncele
UI / UX Designer Grafik Tasarım İncele
Senior .Net Developer Yazılım Geliştirme İncele
Sana uygun iş fırsatları olduğunda bilgilerine ulaşabilmemiz için İnsan Kaynakları havuzuna kaydol.

Sık Sorulan Sorular

 • Biletall.com iş mülakatları yüz yüze mi yoksa online olarak mı gerçekleştiriliyor?

  Biletall.com ailesi olarak, mülakat esnasında adayların kendilerini konforlu hissetmelerine önem veriyoruz. Ortam şartlarına, adayın bulunduğu konuma, iş pozisyonuna ve diğer etmenlere bağlı olarak mülakatları online ya da yüz yüze gerçekleştirebiliyoruz.
 • Online mülakatlar hangi platform üzerinden yapılıyor?

  Online mülakatlar, mülakatı gerçekleştirecek departman sorumlusunun tercihleri doğrultusunda farklı platformlar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Adaylara mülakat öncesinde hangi platformu kullanılacağı konusunda bilgi veriliyor.
 • Mülakat öncesinde adayların ne yapması gerekir?

  Özellikle mülakat online olarak gerçekleşecekse size önceden bildirilen görüşme platformu hakkında bir miktar araştırma yapmanızı, mümkünse canlı görüşme simülasyonu yaparak ses ve görüntü ayarlarınızı test etmenizi tavsiye ederiz. Adayların, kullanılacak online platformun en azından ses ve görüntü gibi genel özelliklerini kullanabilir olması beklenmektedir.
 • Online mülakat sırasında yaşanan teknik problemler işe alım sürecini olumsuz etkiler mi?

  Adayların kendi imkanları dahilinde olmayan, teknik sebeplere bağlı problemler mülakat ve işe alım sürecinde olumsuz değerlendirilmelerine sebep olmaz.
 • Biletall.com’da pozisyonum dışındaki güncel teknolojilerde de gelişmem ve farklı alanlarda çalışmam mümkün mü?

  Biletall.com ailesi olarak kişisel gelişime ve güncel teknolojileri kullanmaya oldukça önem veriyoruz. Biletall Akademi bünyesinde düzenlediğimiz etkinlikler ve Türkiye genelinde gerçekleştirilen farklı seminer ve eğitimlere katılım göstererek hem kendi alanınızda hem de ilgi duyduğunuz farklı teknolojilerde gelişim sağlayabilir, çalışma alanlarınızda farklılıklar meydana getirebilirsiniz.

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=82154
/ True
82154