1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Shenzhen Bao’an Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
Çin / Shenzhen
Yolcu Sayısı
26.713.610
Kuruluş Tarihi
1991
Uçak Trafiği
425.925
Havalimanı Kodu
SZX
Merkeze Uzaklık
35 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil
Havalimanı Telefonu
+86 (755) 2345 67 89
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Bao'An, Shenzhen, Guangdong, Çin

Shenzhen Bao’an Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Shenzhen - Urumçi
Sichuan Airlines
27 Eki 2020
Shenzhen - Londra
Shenzhen Airlines
04 Kas 2020
28 Eki 2020

Shenzhen Bao’an Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

Şangay - Shenzhen
China Eastern Airlines
05 Kas 2020
Phuket - Shenzhen
Shanghai Airlines
27 Eki 2020
Hangzhou - Shenzhen
Sichuan Airlines
27 Eki 2020
Guangzhou - Shenzhen
China Southern Airlines
27 Eki 2020
Oslo - Shenzhen
Lot Polish Airlines
28 Eki 2020
Adana - Shenzhen
Türk Hava Yolları
06 Kas 2020
Antalya - Shenzhen
Türk Hava Yolları
06 Kas 2020
Stockholm - Shenzhen
Deutsche Lufthansa
20 Kas 2020
İstanbul - Shenzhen
Ana All Nippon Airways
31 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Shenzhen Bao’an Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

Shenzhen Bao’an Havalimanı Nerede?

Shenzhen'e Hoşgeldiniz

Shenzhen şehri çin'in Guangdong eyaletine bağlı olup Hong Kong'un tam kuzeyinde bulunmaktadır. Shenzhen şehri Çin'in finans ve liman şehri olarak sürekli büyüme göstermesi ile en önemli şehirlerinden biri haline gelmiştir. Shenzhen şehri başarılı bir iş kenti olmuş olsa da turizm acısından pek gelişmemiştir. Shenzhen şehrinde ticari açıdan çalışmak için gelmiş olan batılı gurbetçilerin sayesinde kentte yemek olarak değişik kültürlere ait yiyeceklerin tadına bakma fırsatı bulunmaktadır. Shenzhen şehrinde yabancı yatırımcıların yatırımları ile şehir ticaret merkezi haline gelerek Çin'in en aktif şehirlerinden birisi olmuştur. Teknolojik ürünler üreten Çin'in Shenzhen kentinde de fabrikalarda çalışan hatta iş yeri sahibi olan Türkiye'den giden bizim vatandaşlarımızda bulunmaktadır. Birçok kişi Çin'in Shenzhen'e şehrine gitmek için Shenzhen uçak bileti araştırmasını Biletall.com'da yapan yolcular uçak biletlerini hemen alabilmektedirler.

Shenzhen Bao’an Havalimanı Tarihçesi

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havalimanı, Çin'in Shenzhen şehrine yakın olan bir havalimanıdır. Shenzhen Havalimanı kentin 30 km kuzeybatısında Bao'an semtinde yerleşmiştir. 1991 yılında hizmete girmiş olan Shenzhen Bao'an Uluslararası Havalimanı, bir yılda yaklaşık 26.713.610 yolcu taşımaktadır. çin'de hava ulaşımı hizmeti veren 5 büyük havaalanından birisi olan Shenzhen Bao'an Uluslararası Havalimanı oldukça yoğun bir havaalanıdır. çin'in Shenzhen şehrine gitmek isteyen yolcular Shenzhen ucuz uçak bileti için Biletall.com'dan destek alabilmektedirler.

Shenzhen Bao’an Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Shenzhen Bao’an Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 35 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 30 Dk sürmektedir..
Shenzhen Bao’an Havalimanı İçerisinde Neler Var?
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Biletall.com'da kolay ve ucuz Shenzhen uçak biletleri alan yolcular Shenzhen Havalimanı'na inince havaalanının her türlü hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Aynı zamanda Shenzhen uçak saatleri konusunda Biletall.com'da bilgi verilmektedir. Shenzhen Havaalanı'nda yer alan restoranlarda farklı lezzetlerde olan yemekleri yenilebilmektedir. Yolcular havaalanın içerisindeki büfelerden çeşitli alışverişler de yapılabilmektedir. Shenzhen Bao'an Havaalanı'nda mevcut olan alışveriş mağazalarından hediyeler alınabilmektedir.

Havaalanı Shenzhen şehrine 35 km uzaklıkta olan havaalanı şehre yakın bir pozisyonda bulunmaktadır. Shenzhen Bao'an Havaalanı'ndan şehir merkezine gitmek için yolcular en fazla 25 ile 30 dakika arasında ulaşım sağlayabilmektedir. Misafirler Shenzhen kent merkezine gitmek için şehrin bütün toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedirler. Shenzhen Bao'an Havaalanı'nda yer alan dış ve iç hatlar misafirlerin yolculuklarını kolaylaştırmak için hizmet vermektedir. Shenzhen Bao'an Havaalanı'nın dış hatlarından yolcular, yabancı ülkelere iç hatlarından ise yolcular, yurt içindeki şehirlere uçarak seyahat edebilmektedirler. Biletall.com'da Shenzhen uçak bileti fiyatları sürekli güncellenerek sunulmaktadır.

Shenzhen Bao’an Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
2 CNY / 30 Dk
Havalimanı Servisleri
4 CNY / 30 Dk
Taksi
10 CNY / 15 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 2 CNY
Ortalama Süre: 30 Dk

Shenzhen Bao'a Havaalanı'na gelen yolcular şehir merkezine gitmek için pek çok sayıda ulaşım aracı bulacaklardır. Yolcular bu araçları kullanabilmektedirler. Yolcular toplu taşıma araçları ile Shenzhen şehir merkezine 25 ile 30 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir. Shenzhen'e gidecek olan yolcuların merak ettikleri Shenzhen saat farkı olan mesafeyi de Biletall.com'da olan bilgi bölümünden öğrenmektedirler. Türkiye ile Shenzhen uçuş mesafesi 15 saatlik bir zaman farkı olmaktadır.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 4 CNY
Ortalama Süre: 30 Dk

Yolcular Shenzhen Bao'a Havaalanı'ndan şehir merkezine gitmeleri için havaalanı servis araçlarını kullanabilmektedirler. Bu özel servis araçları havaalanının yoğun olduğu dönemlerde tercih edilmemektedir. Ancak Shenzhen şehrinin daha az misafir aldığı dönemlerde kalabalık az olmaktadır. Yoğun olmayan dönemlerde havaalanı servis araçları toplu taşıma araçlarına göre daha kısa sürede ulaşım sağlamaktadır.

Taksi

Ortalama Ücret: 10 CNY
Ortalama Süre: 15 Dk

Shenzhen yolcularının bir başka hızlı ulaşım seçeneği de taksilerdir. Taksiler ile Shenzhen kent merkezine çok daha hızlı gidilse de taksi ücretleri diğer seferlere göre pahalı olduğu için yolcular taksileri kullanmak istememektedirler. Ancak bazı önemli durumlarda Shenzhen kent merkezine gitmek için yolcular taksi seferlerini kullanmaktadırlar. Taksi ile ulaşım yapmak isteyen yolcular gidecekleri mesafeyi hesaplayarak kullanmaları gerekmektedir.

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Shenzhen yolcuları havaalanı çıkışlarında dilerlerse Shenzhen Bao'an Havaalanı'nda bulunan araç kiralama bürolarından araç kiralayarak Shenzhen şehrini diledikleri gibi gezemeye başlayabilirler. Kiralık araçlar olup oldukça rahat bir sürüş özelliğine sahip olan lüks araçlar olmaktadır. En pahalıdan en ucuza kadar pek çok araç seçeneği bulunabilmektedir. Shenzhen'e seyahat edecek yolcular kiralık araçlarını havaalanına getirterek tatillerine konfor içinde başlamak istemektedirler. Tatil planlarını gerçekleştirmek için yolcular Biletall.com'da zaman kaybetmeden Shenzhen uçak bileti rezervasyon işlemlerini yaptırmaları önerilmektedir.

Shenzhen Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 2 CNY
Taksi: 3 CNY CNY / Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Çin'e gitmek için kendilerine en uygun olan Shenzhen uçak seferleri hakkında bilgileri Biletall.com'dan alan yolcular Shenzhen uçak bileti işlemlerini bitirdikten sonra Shenzhen kenti ile ilgili detayları da Biletall.com'da öğrenebilmektedirler. Shenzhen kenti ile ilgili bilgiler içerisinde en önemlisi için şehir içi ulaşım araçlarını öğrenmektir. Shenzhen şehir merkezini gezmek ve görmek için otobüsler en doğru seçim olmaktadır. Otobüsler bu şehirde oldukça kolay ve ekonomik ulaşım araçları olarak bilinmektedir. Otobüs fiyatları tam bilet için 2.00 CNY ve çocuklar için ise 1.00 CNY kadardır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Shenzhen'de belediye otobüslerine nazaran taksiler daha az tercih edilmektedir. Taksilerin tercih edilmemesinin sebebi diğer ulaşım araçlarının yeterli olması ve taksilerin biraz daha pahalı olup yolcuların bütçelerini zorlamasıdır. Taksiler 10.00 CNY ile açılış yaparak Km başına artı ücret ilave etmektedirler. Şehre gelen yolcular taksiler hakkında uyarılmaktadır.

Shenzhen Bao’an Havalimanı Galerisi

Shenzhen Bao’an Havalimanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Shenzhen Bao’an Havalimanı nerede?

  Shenzhen şehrinde merkeze 35 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Bao'An, Shenzhen, Guangdong, Çin
 • Shenzhen Bao’an Havalimanı kaç yılında açıldı?

  1991 yılında açılmıştır.
 • Shenzhen Bao’an Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?

  Merkeze 35 Km uzaklıktadır.
 • Shenzhen Bao’an Havalimanı adresi nedir?

  Adresi: Bao'An, Shenzhen, Guangdong, Çin
 • Shenzhen Bao’an Havalimanı telefon numarası nedir?

  Telefon numarası: +86 (755) 2345 67 89
 • Shenzhen Bao’an Havalimanı kodu nedir?

  Uluslararası havalimanı kodu: SZX
 • Shenzhen Bao’an Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?

  Uçuşu olan firmalar: Air China, All Nippon Airways , China Eastern Airlines, China Southern Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Sichuan Airlines, Türk Hava Yolları

Shenzhen Bao’an Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (92)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%99
%1
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
93 Değerlendirme
S*** K***
4 Eylül Çarşamba
her gelişimden personel beni çok şaşırtıyor
Y*** G***
24 Eylül Salı
memnun kaldık hizmetinden
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Shenzhen Bao’an Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 22.10.2020 03:19:13 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Shenzhen, (SZX)
SZX
CN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961