1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Malaga Havalimanı

Malaga Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
İspanya / Malaga
Yolcu Sayısı
18.628.876
Kuruluş Tarihi
1947
Uçak Trafiği
123.700
Havalimanı Kodu
AGP
Merkeze Uzaklık
8 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil / Askeri
Havalimanı Telefonu
+34 913 211 000
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Av. Del Comandante García Morato, 29004 Málaga, İspanya

Malaga Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Malaga - Barselona
Swiss International Air Lines
12 Haz 2020
Malaga - Amsterdam
Air France
02 Haz 2020
Malaga - Milano
Brussels Airlines
18 Haz 2020
Malaga - Madrid
Swiss International Air Lines
13 Haz 2020
Malaga - İstanbul
Türk Hava Yolları
12 Haz 2020
Malaga - Antalya
Csa Czech Airlines
08 Haz 2020
Malaga - İzmir
Türk Hava Yolları
05 Haz 2020
Malaga - Trabzon
Türk Hava Yolları
16 Haz 2020
Malaga - Adana
Türk Hava Yolları
06 Haz 2020
Malaga - Ankara
Türk Hava Yolları
20 Haz 2020

Malaga Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

Atina - Malaga
Aegean Airlines
04 Haz 2020
03 Haz 2020
İstanbul - Malaga
Air France
01 Haz 2020
16 Haz 2020
İzmir - Malaga
Aer Lingus Irish Airlines
16 Haz 2020
Ankara - Malaga
Türk Hava Yolları
01 Haz 2020
Adana - Malaga
Türk Hava Yolları
03 Haz 2020
Kayseri - Malaga
Türk Hava Yolları
31 May 2020
Diyarbakır - Malaga
Türk Hava Yolları
29 May 2020
Erzurum - Malaga
Türk Hava Yolları
11 Haz 2020
Trabzon - Malaga
Türk Hava Yolları
20 Haz 2020
Dakar - Malaga
Brussels Airlines
04 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Malaga Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

Malaga Havalimanı Nerede?

Malaga'ya Hoşgeldiniz

Malaga, İspanya'nın en otantik ve en büyülü bölgelerinden bir tanesi olarak bilinen Endülüs'ün nispeten büyük kabul edilebilecek şehirlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda uluslararası havalimanlarından en büyüğü de Endülüs bölgesi adına bu şehirde yer alır. Bunun sebebi ise turistik açıdan pek çok bölgeye yakın ve merkezi bir konumda olmasıdır. Buna ek olarak yolcu gemileri için de son derece uğrak bir liman kentidir. Sahil şeridi ve plajları ile kati suretle vazgeçilmez bir kenttir. öte yandan marinası, caddeleri ve mimarisi ile de unutulmaz hatıralar bırakmaya adaydır.

Malaga, Avrupa şartları altında çok da pahalı olmayan bir kenttir. Buna ek olarak şehir içinde toplu taşıma kullanmaya da pek çok zaman gerek olmayacaktır. Şehrin pek çok yerinde yürünerek gezmek mümkün olabilecektir. Buna ek olarak bu şehirde çok sayıda alışveriş yapılacak cadde ve benzeri alanlar da mevcuttur. Aynı zamanda dünyaca ünlü pek çok markaya ait mağazaları da bulmak mümkün olabilecektir. Keza otantik İspanyol yemeklerinin de en orijinal halleri ile bu kentte tadılması mümkündür. özellikle tapas ve soğuk domates çorbası olarak da bilinen Gazpaccho bunlardan iki tanesidir. Aynı zamanda ünlü ressam Pablo Picasso'nun evi de bu kentte yer almaktadır. Picasso müzesi de muhakkak görülmesi gereken bir alandır. İşte bu yerleri görmek için gerekli olan tek şey, Biletall.com'dan Malaga uçak bileti almaktır. Nihayetinde buradaki havalimanından dünyanın pek çok noktasına uçuş icra edilmektedir. Türkiye de direkt olarak uçuş gerçekleştirilmesi mümkün olan ülkelerinden bir tanesidir.

Malaga Havalimanı Tarihçesi

Malaga Havalimanı'nın tarihçesi çok eskiye dayanır. Bu havalimanında ilk olarak 1919 yılının Mart ayında şehrin üstünden geçen bir uçak iniş yapmıştır. Ancak bu uçak sadece boş bir alan gördüğü için inişini gerçekleştirmeyi uygun görmüştür. Yoksa pist ya da havalimanı benzeri bir alan o zamanlar mevcut değildi. Akabinde Fransız bir pilot bu alandan İspanya'nın muhtelif şehirlerine ve Fas'taki bazı yakın kıyı kentlerine tarifeli uçuşlar düzenlemeye başlamıştır. Akabinde Malaga Havalimanı bir askeri üs haline gelmiş ve nihayetinde 1947 yılında Malaga Havalimanı sivil uçuşlara açık bir havalimanı olarak anılmaya başlanmıştır. Malaga ucuz uçak bileti alan kişiler bu alandan yolculuklarına başlayarak Endülüs'ün tadına varabilecektir.

 

Malaga Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Malaga Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 8 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 20 Dk sürmektedir..
Malaga Havalimanı İçerisinde Neler Var?
Kafe
Duty Free
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Banka

Malaga Havalimanı, son derece modern bir binaya sahiptir. Buna ek olarak oldukça büyük bir havalimanı olmakla beraber pek çok alana da uçuşlar buradan icra edilir. Pek çok ülkenin bayrak taşıyıcı firmaları bu kente uçuşlarını gerçekleştirirler. İşte Türk Hava Yolları da bu firmalardan bir tanesidir. Buna ek olarak bu havalimanı binasında çok sayıda imkan mevcuttur ve oldukça modern bir alandır. Ulaşım seçenekleri de aynı şekilde son derece çeşitlidir.

Havalimanında duty free mağazası da mevcuttur ve oldukça tatmin edici bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Aynı zamanda terminal binası içerisinde küçük çapta ekspres duty free mağazaları da yer alır. Terminalde oturacak yer bulmak pek çok zaman zor olmayacaktır. Ancak sessiz alanların sayısının çok fazla olmadığını da ifade etmek lazımdır. Aynı zamanda Malaga Havalimanı'nda Araç Kiralama ofisleri, döviz bozdurma büroları, bilet satış ofisleri ve yeme içme mekanları mevcuttur. Malaga uçak bileti fiyatları Biletall.com'da son derece uygun fiyattan satın alınabilecek ve iniş bu meydana gerçekleştirilebilecektir. Malaga uçak saatleri de Biletall.com'da farklı seçenekler ile kişilerin beğenisine sunulacaktır.

Malaga Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
3 EUR / 15 Dk
Raylı Araçlar
1,70 EUR / 20 Dk
Taksi
20 EUR / 10 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 3 EUR
Ortalama Süre: 15 Dk

Linea A adı verilen otobüs hattı ile Malaga Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlamak son derece kolay. Buna ek olarak otobüslerin gece belirli bir saatten sonra sona erdiğini ve sabah 6.30'a kadar otobüs seferi bulunmadığını da bilmek lazımdır. Bundan dolayı Malaga uçak saatleri hakkında dikkatli olunması lazımdır. Otobüs seferleri yaklaşık olarak her 15 dakikada bir devam eder.

Raylı Araçlar

Ortalama Ücret: 1,70 EUR
Ortalama Süre: 20 Dk

Havalimanında yer alan tren istasyonu ile şehir merkezi olarak da adlandırılması mümkün olan Malaga Centro bölgesine ulaşım sağlamak mümkün olabilecektir, Ancak bu hattın bir metro olmadığını ve belirli bir saatten sonra seferlerin sona erdiğini de bilmek lazımdır, Seferler yaklaşık 20 dakikada bir gerçekleştiriliyor,

Taksi

Ortalama Ücret: 20 EUR
Ortalama Süre: 10 Dk

Havalimanı terminal binasının hemen dışında bekleyen taksiler ile de ulaşım sağlanması mümkün olabilecektir. Taksiler genel olarak güvenilirdir ve herhangi bir dolandırıcılık olayı ile karşılaşılması oldukça nadirdir. Bu nedenle taksimetre ile yolculuk yapılmasında bir sakınca yoktur ve taksi pek çok zaman 24 saat boyunca erişilebilir tek ulaşım aracıdır.

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Malaga Havalimanı'nda yer alan pek çok ünlü araç kiralama ofisinden araç kiralayarak şehri gezmek de son derece keyifli olacaktır. Aynı zamanda pek çok kaynakta İspanya'da gezmenin en ekonomik yolunun araç kiralama olduğu ifade edilir. Malaga uçak bileti rezervasyon işlemleri ile araç rezervasyonu aynı anda yapılabilir.

Malaga Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 1,30 EUR
Metro: 1,30 EUR
Taksi: 0,70 EUR / Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Malaga'da en sık tercih edilen şehir içi ulaşım aracı şüphe yok ki şehir içi otobüslerdir. Şehir içi otobüsler, tek seferlik biletler ile kullanılabildiği gibi aylık biletler de satın alınabilir. Ancak kısa süreli ziyaretler için tek seferlik biletler daha avantajlı olacaktır. Gerçekten Malaga çok da uzun sürede gezilmesini gerektirecek bir şehir değildir. Tek seferlik biletler ise 1,30 Euro karşılığında temin edilebilecektir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Otobüsler haricinde daha pek çok ulaşım aracı mevcuttur. İşte bunlardan bir diğeri de metrodur. Şehirde iki ayrı metro hattı mevcuttur. Bu metro hatları ile de şehrin pek çok yerine ulaşılabilir. Öte yandan taksi ile de ulaşılması mümkün olan çok sayıda yer vardır. Taksilerde hile ve dolandırıcılık nadiren gerçekleşir. Taksimetre 3,17 Euro fiyattan açılacak ve kilometre başına 0.70 Euro yazacaktır. Malaga uçak seferleri sonrasında bu yol da zaman zaman tercih edilebilir.

Malaga Havalimanı Galerisi

Malaga Havalimanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Malaga Havalimanı nerede?
  Malaga şehrinde merkeze 8 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Av. Del Comandante García Morato, 29004 Málaga, İspanya
 • Malaga Havalimanı kaç yılında açıldı?
  1947 yılında açılmıştır.
 • Malaga Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?
  Merkeze 8 Km uzaklıktadır.
 • Malaga Havalimanı adresi nedir?
  Adresi: Av. Del Comandante García Morato, 29004 Málaga, İspanya
 • Malaga Havalimanı telefon numarası nedir?
  Telefon numarası: +34 913 211 000
 • Malaga Havalimanı kodu nedir?
  Uluslararası havalimanı kodu: AGP
 • Malaga Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?
  Uçuşu olan firmalar: Aegean Airlines, Air France, Brussels Airlines, Czech Airlines, Iberia, KLM, Swiss International Airlines, Türk Hava Yolları

Malaga Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (67)
İyi (21)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%76
%24
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
88 Değerlendirme
C*** S***
1 Kasım Cuma
ilk defa geldiğim havaalanı
Ş*** D***
10 Haziran Pazartesi
beğendim havaalanını
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Malaga Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 27.05.2020 04:49:02 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Malaga, (AGP)
AGP
ES

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678