1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Cologne Bonn Havalimanı

Cologne Bonn Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
Almanya / Cologne
Yolcu Sayısı
12.300.000
Kuruluş Tarihi
1939
Uçak Trafiği
141.338
Havalimanı Kodu
CGN
Merkeze Uzaklık
16 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil / Askeri
Havalimanı Telefonu
+49 (220) 340 40 01
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Kennedystraße, 51147 Köln, Almanya

Cologne Bonn Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Köln - Antalya
Corendon Aırlınes
25 Eki 2020
Köln - İzmir
Corendon Aırlınes
21 Kas 2020
14 Kas 2020
Köln - Samsun
Pegasus
15 Kas 2020
Köln - Hatay
Pegasus
19 Kas 2020
Köln - Ankara
Pegasus
28 Eki 2020
Köln - Muş
Pegasus
28 Eki 2020
Köln - Ordu
Pegasus
04 Kas 2020
Köln - Adana
Pegasus
24 Eki 2020
Köln - Malatya
Pegasus
10 Kas 2020
07 Kas 2020
Köln - Milano
Türk Hava Yolları
14 Kas 2020

Cologne Bonn Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

31 Eki 2020
Samsun - Köln
Pegasus
19 Kas 2020
Antalya - Köln
Pegasus
04 Kas 2020
Trabzon - Köln
Pegasus
09 Kas 2020
Kayseri - Köln
Pegasus
31 Eki 2020
Ordu - Köln
Pegasus
29 Eki 2020
Malatya - Köln
Türk Hava Yolları
02 Kas 2020
Ankara - Köln
Türk Hava Yolları
27 Eki 2020
26 Eki 2020
Adana - Köln
Pegasus
22 Eki 2020
İzmir - Köln
Corendon Aırlınes
23 Eki 2020
İstanbul - Köln
Türk Hava Yolları
25 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Cologne Bonn Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

Cologne Bonn Havalimanı Nerede?

Cologne'ye Hoşgeldiniz

Avrupa'nın ve Almanya'nın en büyük havalimanlarından bir tanesi olarak bilinen Köln Bonn Havalimanı, Almanya'da yirmi 24 boyunca açık kalan birkaç havalimanından bir tanesidir. Bonn şehri ise Köln'e oldukça yakın bir yerde bulunur. Konaklama imkanları yeterli denecek seviyededir. Havalimanına çok yakın oteller olduğu gibi, şehir merkezine yakın oteller de mevcuttur. Kişilerin bu havalimanına inmekteki asıl amacı Köln'e gitmek ise havalimanı otellerinden yana tercihlerini kullanmaları yerinde olacaktır.

Orta büyüklükte bir kent olan Bonn, simgeleşmiş yapıları ve keyifli sokakları ile son zamanlarda pek çok turistin gözdesi haline gelmiştir. Aynı zamanda bu kentte ulaşım imkanları da son derece gelişmiştir. Ortasından geçen ırmak ise bu kente bambaşka bir hava katmak adına fazlasıyla yeterli olmuştur. Tüm bunlar ve çok daha fazlası için pek çok insan Bonn uçak bileti araştırmasına başlamıştır. En uygun uçak bileti fiyatları ise Biletall.com'da yer almaktadır.

Cologne Bonn Havalimanı Tarihçesi

Köln Bonn Havalimanı, ilk olarak askeri eğitim maksadı ile kullanılmaya başlanmıştır. İlk eğitim uçağı bu havalimanından 1913 yılında havalanmıştır. Uzunca bir süre eğitim uçuşları masadıyla için kullanılmış olan havalimanı, İkinci Dünya Savaşı'nda da çok önemli anlara şahitlik etmiştir. özellikle İngiliz ordusu tarafından da bir dönem kontrol altında tutulmuş olan bu havalimanı askeri açıdan da pek çok zaman büyük önem arz etmiştir.

1951 yılında ise bu havalimanından ilk sivil uçuş gerçekleşmiştir. O günden bu yana Köln Bonn Havalimanı potansiyelini günden güne artırmaya devam etmiş ve nihayetinde Avrupa'nın en büyük potansiyele sahip havalimanlarından bir tanesi haline gelmiştir. Bonn ucuz uçak bileti için araştırma yapılabilecek en makul adres ise şüphe yok ki Biletall.com'dur.

Cologne Bonn Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Cologne Bonn Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 16 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 30 Dk sürmektedir..
Cologne Bonn Havalimanı İçerisinde Neler Var?
Döviz Bürosu
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

Bonn uçak biletleri rezervasyonları Biletall.com'dan icra edildikten sonra havalimanı içerisinde yer alan hizmetleri de kişiler bilmek istemektedir. Havalimanı içerisinde pek çok imkan mevcuttur ve Köln Bonn Havalimanı son derece modern ve son derece geniş bir binaya sahiptir. Bu bina içerisinde büfeler, lokantalar, kafeler ve döviz büroları yer almaktadır.

Döviz bürolarında çok sayıda para birimini yerel para birimi olan Euro'ya dönüştürmek mümkün olabilecektir. Ancak bu müesseselerden bazıları, bilhassa yeme içme mekanları günün her saati açık olmayabilir. Bundan dolayı Bonn uçak saatleri konusunda da dikkatli olunmasında yarar vardır.

Havalimanı, Bonn ile Köln şehirlerinin ortak havalimanıdır. Bonn şehrine uzaklığı ise 15 kilometre kadardır. Bu mesafe yaklaşık olarak 30 dakikalık bir sürüş mesafesine denktir. Aynı zamanda Schengen içi ve Schengen dışı olmak üzere iki ayrı terminal mevcuttur. Bonn uçak bileti fiyatları Biletall.com'dan takip edildikten sonra rahatlıkla temin edilebilecektir.

Cologne Bonn Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
1,90 EUR / 40 Dk
Havalimanı Servisleri
60 EUR / 30 Dk
Taksi
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 1,90 EUR
Ortalama Süre: 40 Dk

Köln Bonn Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşımı sağlamak amacı ile pek tabii toplu taşıma araçlarından da istifade edilmesi söz konusu olabilir. Bu araçlardan istifade edilmesi için kullanılacak olan biletler normal şartlar altında şehir içinde yer alan hatlar ile birebir aynıdır. Bonn saat farkı da bu alanda dikkate alınmalıdır. Ne de olsa bu otobüsler yerel saate göre hareket etmektedir. En ekonomik seçeneğin toplu taşıma olduğunu ifade etmekte de yarar vardır.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 60 EUR
Ortalama Süre: 30 Dk

Bonn, ulaşım bakımından pek de ekonomik bir kent sayılmaz. Buna ek olarak havaalanı transferleri de en pahalı ulaşım seçeneklerinden bir tanesidir, öyle ki taksilerden dahi daha yüksek bir ücret ile seyahat edilmesi mümkün olabilecektir. Bu transfer hizmetleri için önceden rezervasyon yapılması lazımdır. Bu rezervasyonların da otellere ya da bu işi üstlenen özel firmalara iletilmesi gerekmektedir.

Taksi
Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Köln Bonn Havalimanı içerisinde çok sayıda araç kiralama firmasına ait ofisler vardır ve bu ofislerin pek çoğu pasaport kontrolü sonrasında sıralı bir şekilde hizmet sunmayı beklerler. Bu ofislerden bazılarının hava yolu firmaları ile ortak kampanyalar düzenlemesi de söz konusudur.

İşte bu kampanyalardan istifade etmek için Biletall.com'un takip edilmesi yararlı olacaktır. Bu sayede Bonn uçak bileti rezervasyon işlemleri çok daha ucuza mal edilecektir. Ne de olsa ulaşım parasından ciddi oranda tasarruf sağlanmış olacaktır.

Cologne Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 2,60 EUR
Taksi: 3 EUR / Km
Raylı Araçlar: 2,70 EUR
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Gezginler bütçelerine en uygun olan Bonn uçak seferleri hakkında araştırmalar yaptıktan sonra arzu ettikleri sefere en uygun fiyatlar ile Biletall.com'dan bilet alabilirler. Biletlerini aldıktan sonra şehirde en sık tercih edecekleri ulaşım aracı metro olacaktır.

Raylı ulaşım pek çok Alman şehrinde olduğu gibi Bonn'da da son derece gelişmiştir. Ancak alınmış olan biletlerin duraklardaki otomatlarda onaylanması gerektiği de unutulmamalıdır. Biletler standart tarife olup, 1,90 Euro fiyattan satışa sunulmaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Gezginler, Bonn şehrinde tramvayı da tercih edebilirler. Tramvay ile ulaşım sağlamak için de metroda kullanılan biletler kullanılacaktır. Esasında tüm toplu ulaşım seçeneklerinde aynı bilet sistemi söz konusudur. Keza belediye otobüsleri de bu şekildedir. Fiyatlar ise tek binişlik biletler için 1,90 Euro olarak belirlenmiştir. Bu fiyat elbette pek çok şehirden çok daha yüksektir.

Cologne Bonn Havalimanı Galerisi

Cologne Bonn Havalimanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Cologne Bonn Havalimanı nerede?

  Cologne şehrinde merkeze 16 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Kennedystraße, 51147 Köln, Almanya
 • Cologne Bonn Havalimanı kaç yılında açıldı?

  1939 yılında açılmıştır.
 • Cologne Bonn Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?

  Merkeze 16 Km uzaklıktadır.
 • Cologne Bonn Havalimanı adresi nedir?

  Adresi: Kennedystraße, 51147 Köln, Almanya
 • Cologne Bonn Havalimanı telefon numarası nedir?

  Telefon numarası: +49 (220) 340 40 01
 • Cologne Bonn Havalimanı kodu nedir?

  Uluslararası havalimanı kodu: CGN
 • Cologne Bonn Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?

  Uçuşu olan firmalar: Austrian Airlines, British Airways, EgyptAir, Eurowings, Lufthansa, Pegasus, Swiss International Airlines, Türk Hava Yolları

Cologne Bonn Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (48)
İyi (40)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%55
%45
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,5
88 Değerlendirme
S*** P***
2 Ağustos Cuma
havaalanında her şey vardı
E*** S***
13 Mart Çarşamba
dutyfree çok ucuz
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Cologne Bonn Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 22.10.2020 04:29:55 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Köln, (CGN)
CGN
DE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961