1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!
Cagliari Elmas Havalimanı

Cagliari Elmas Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
İtalya / Cagliari
Yolcu Sayısı
3.700.000
Kuruluş Tarihi
1937
Uçak Trafiği
31.167
Havalimanı Kodu
CAG
Merkeze Uzaklık
8 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil / Askeri
Havalimanı Telefonu
+39 (7) 021 12 11
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
Via Dei Trasvolatori, 09030 Elmas Ca, İtalya

Cagliari Elmas Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Cagliari - Roma
Alitalia Linee Aeree Italiane
09 Eki 2020
Cagliari - Milano
Alitalia Linee Aeree Italiane
16 Eki 2020
Cagliari - İstanbul
Alitalia Linee Aeree Italiane
09 Eki 2020
Cagliari - Ankara
Alitalia Linee Aeree Italiane
19 Eki 2020
Cagliari - Kayseri
Alitalia Linee Aeree Italiane
21 Eki 2020
Cagliari - Malatya
Alitalia Linee Aeree Italiane
21 Eki 2020

Cagliari Elmas Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

Roma - Cagliari
Alitalia Linee Aeree Italiane
02 Eki 2020
Milano - Cagliari
Alitalia Linee Aeree Italiane
20 Eki 2020
Kayseri - Cagliari
Türk Hava Yolları
14 Eki 2020
Ankara - Cagliari
Türk Hava Yolları
05 Eki 2020
Malatya - Cagliari
Türk Hava Yolları
19 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Cagliari Elmas Havalimanı Uçuşu Olan Firmalar

Cagliari Elmas Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

Cagliari Elmas Havalimanı Nerede?

Cagliari'ye Hoşgeldiniz

Cagliari, İtalya'nın en büyük adalarından bir tanesi olan Sardunya Adası'nın başkentidir. Bu ada aynı zamanda bir özerk bölge olarak da nitelendirilmiştir. Konaklama imkanları son derece gelişmiştir. Aynı zamanda bu adada Akdeniz misafirperverliği de bariz bir şekilde hissedilir. Ne de olsa bu ada Akdeniz kültürünün tipik örneklerini barındırır. Bu nedenle adada Akdeniz mutfağından en güzel yemekler de tadılabilir.

Cagliari, son derce sıcakkanlı insanların olduğu bir adadır. Bu sayede her koşulda eğlenmek mümkün olabilecektir. Yepyeni kültürleri tanımak ve yeni arkadaşlar edinmek adına da bu kent muhteşem bir seçenektir. Keza pek çok Avrupa kentine de bu şehirden ulaşım sağlamak başta hava yolu ile olmak üzere mümkündür. Cagliari uçak bileti için araştırmalarını Biletall.com'dan icra eden kişiler, akabinde güzergahlarına yeni durakları da böylece ekleyebilirler.

Cagliari Elmas Havalimanı Tarihçesi

Cagliari Elmas Havalimanı, 1937 yılında hizmete açılmıştır. Aynı zamanda bu bölgede açılmış olmasıyla beraber ilk olarak askeri amaca hizmet etmemiş ve doğrudan sivil uçuşları ağırlamaya başlamış olan nadir havalimanlarından bir tanesidir. Cagliari Elmas Havalimanı, o zamandan bu yana hizmetine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Modern yüzünü ise 2003 yılında elde etmiştir. 2003 yılı içerisinde hava meydanında detaylı bir tadilat yapılmış ve binalar da dahil olmak üzere baştan başa yenilenmiştir. Cagliari ucuz uçak bileti seçenekleri için Biletall.com adresi ziyaret edildiği zaman en avantajlı biletleri bulmak mümkün olabilecektir.

Cagliari Elmas Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Cagliari Elmas Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 8 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 15 Dk sürmektedir..
Cagliari Elmas Havalimanı İçerisinde Neler Var?
Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Kişiler, oldukça kolay bir şekilde Cagliari uçak biletleri işlemlerini tamamladıktan sonra havalimanının imkanlarının neler olduğunu da araştırmaya başlamaktadır. Havalimanı her ne kadar çok büyük olmasa dahi pek çok imkanı bünyesinde barındırır. Bu imkanlar arasında ilk olarak döviz büroları ve araç kiralama ofisleri gelir. Kiralık araçlar ile şehri gezmek hem ekonomik hem de rahat olacaktır. Ancak pek çok turist şehirde yürüyerek gezmeyi tercih eder. Buna ek olarak uygun fiyatlı alışveriş yapmanın mümkün olabileceği duty free mağazalar ve restoranlar da havalimanı bünyesinde yer alan diğer imkanlardır.

Şüphe yok ki belirli bir saatten sonra havalimanında yer alan imkanlar çok daha kısıtlı hale gelebilir. İşte bu durumda Cagliari uçak saatleri konusunda bir ayarlama yapmak lazımdır. Ne de olsa her müessese 24 saat açık olmayacaktır. Keza havalimanı içerisinde büfeler de mevcuttur ve uçağı beklerken atıştırmalık seçenekleri satın alınabilecektir. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı 15 dakikalık bir sürüş mesafesi kadardır ve bu da takriben 8 kilometreye tekabül eder. Biletall.com'da Cagliari uçak bileti fiyatları hakkında son derece çeşitli imkanlar yer almaktadır.

Cagliari Elmas Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
1,20 EUR / 15 Dk
Havalimanı Servisleri
1,20 EUR / 20 Dk
Taksi
15 EUR / 15 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 1,20 EUR
Ortalama Süre: 15 Dk

Toplu taşıma araçları Cagliari Havalimanı ulaşımında her zaman için öncelikli olarak tercih edilmektedir. Bu toplu taşıma araçlarının fiyatları da taksi ve özel transfer hizmetlerine göre çok daha makuldür. Bunun yanı sıra Otobüslerin son derece konforlu olduklarını da söylemek mümkündür. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde Otobüs bulmak mümkün olamayacaktır. Bundan dolayı Cagliari Türkiye saat farkı net bir şekilde hesaplanarak yolculuk planları yapılmalıdır.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 1,20 EUR
Ortalama Süre: 20 Dk

Havaalanı ulaşımında tren kullanılması da mümkün olacaktır. Tren ile ulaşım sağlamak isteyenlerin bu tercihleri son derece değişken bir fiyata sahip olacaktır, öyle ki zaman zaman dört katına kadar fiyat farkı olabilecektir. Bundan dolayı en makul fiyatlı saati tercih etmek lazımdır. Tren istasyonu, havalimanı terminaline oldukça yakın bir noktada yer almaktadır.

Taksi

Ortalama Ücret: 15 EUR
Ortalama Süre: 15 Dk

Kişiler pek tabii taksiler ile de ulaşım sağlayabilirler. Ancak taksiler pek çok zaman ekonomik bir ulaşım seçeneği olmamaktadır. Ne de olsa İtalya'da taksimetre 5 EUR dolaylarında açılacaktır. Ancak konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlamak isteyenlerin pek tabii tercih edebileceği bir ulaşım seçeneği olarak kabul görmektedir.

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Cagliari Elmas Havalimanı ile Cagliari şehir merkezi arasında ulaşım sağlamak için pek tabii araç kiralama seçeneklerinden de istifade edilmesi mümkün olabilir, Bu araç kiralama seçenekleri pek çok ünlü firma tarafından da sunulmaktadır, Biletall,com'dan Cagliari uçak bileti rezervasyon işlemi tamamlanır tamamlanmaz kiralık araç rezervasyonu yapılması da mümkün olabilecektir.

Cagliari Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 1,20 EUR
Taksi: 1 EUR / Km
Metro: 1,30 EUR
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Bütçeleri için en uygun Cagliari uçak seferleri ile alakalı araştırmalar yapmış olan kişilerin en sık tercih edeceği ulaşım aracı otobüstür. Keza sadece turistler değil, yerel halk da bu ulaşım aracından yana tercihini kullanmaktadır. Ekonomik olması ile beraber son derece rahat bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Fiyatları genel olarak 1,20 Euro dolaylarındadır. Adanın pek çok yerine ve iç kısımlarına otobüsler ile ulaşmak son derece kolay olacaktır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Cagliari'de taksiler pek sık tercih edilen ulaşım araçları değildir. Ancak kullanılması icap ettiği zaman yoldan çevirmek pek çok zaman mümkün olmayacaktır. Bunun yerine telefon vasıtası ile araçların çağrılması icap edecektir. Aynı zamanda metro hattı da son derece işlevseldir. Metro için biletler tek sefer için 1,30 Euro olarak belirlenmiştir. Bu biletleri pek çok yerden bulmak mümkün olabilecektir. Aynı zamanda şehir içinde ulaşımı sağlamak için turist trenleri de tercih edilebilir. Son derece sevimli bir görüntüye sahip olan bu trenler şehirdeki turistik alanların pek çoğunu gezdirmektedir.

Cagliari Elmas Havalimanı Galerisi

Cagliari Elmas Havalimanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Cagliari Elmas Havalimanı nerede?

  Cagliari şehrinde merkeze 8 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: Via Dei Trasvolatori, 09030 Elmas Ca, İtalya
 • Cagliari Elmas Havalimanı kaç yılında açıldı?

  1937 yılında açılmıştır.
 • Cagliari Elmas Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?

  Merkeze 8 Km uzaklıktadır.
 • Cagliari Elmas Havalimanı adresi nedir?

  Adresi: Via Dei Trasvolatori, 09030 Elmas Ca, İtalya
 • Cagliari Elmas Havalimanı telefon numarası nedir?

  Telefon numarası: +39 (7) 021 12 11
 • Cagliari Elmas Havalimanı kodu nedir?

  Uluslararası havalimanı kodu: CAG
 • Cagliari Elmas Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?

  Uçuşu olan firmalar: Alitalia, Pegasus, Türk Hava Yolları

Cagliari Elmas Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (61)
İyi (38)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
99 Değerlendirme
Ü*** E***
15 Eylül Pazar
bizi burdan alıp otelimize götürdüler
2
1
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Cagliari Elmas Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 27.09.2020 08:32:48 )

Ankara, (ESB)
ESB
TR
Cagliari, (CAG)
CAG
IT

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=19363
/ True
19363