Hakkımızda

Biletall.com'a Hoşgeldiniz

Türkiye’nin online seyahat anlayışını şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek seyahat standartlarını iyileştirmek için çalışan Biletall.com , 2006 yılında kurulmuştur.

Biletall.com, uzun yıllardır iş ortaklığı yaptığı havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu firmalarıyla birlikte ulaşım sektöründe çağın getirdiği tüm avantajları müşterilerine sunarak ”Seyahat Biletlerinde Akla Gelen Tek Marka“ olmayı vizyon edinmiştir.

Türkiye'nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu olan Biletall.com , kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’de online seyahatin en güçlü ismi olmanın gururu ve onurunu yaşamaktadır. Biletall.com’un ulaştığı başarıların arkasında, müşteri odaklı ve teknoloji verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak da , TOBB öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde gerçekleştirilen, Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında 27'inci sırada yer almıştır. Hızlı büyüyen şirketler ödülüyle yetinmeyen Biletall.com, uluslararası arenada da faaliyetlerine hız vermek üzere 2017 yılında The Abraaj Group’u hissedarları arasına dahil etmiştir. The Abraaj Group. Sağlık sektöründe Yüce Medikal, gıda sektöründe KFC Türkiye ve Yörsan, E-ticaret sektöründe hepsiburada.com gibi birçok markayı portföyünde bulundurmaktadır.

Biletall.com, “Seyahat Eden Kişilerin Hayatını Kolaylaştırmak “misyonu ile 200 ‘den fazla karayolu , 500’den fazla havayolu, denizyolu ve demiryolu firmalarını ağına katarak 40’dan fazla çalışanıyla milyonlarca kişiye kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de online seyahat bileti satışında değişimin ve yeniliğin öncüsü olan Biletall.com, sahip olduğu bilgi birikimi ve güçlü ekibi ile hızla büyümeye devam etmektedir.

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=16277
/ True
16277