Tekrar Dene Kapat

UCUZ, KOLAY, ESNEK BİLET


BİLETALL'DA BİLET İPTALİ ÇOK KOLAY Bilet iptalini 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz.
Biletall.com'dan satın aldığınız 170 firmanın otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. 1 saat kala iade yapılamayan otobüs firmaları ise şöyledir; Bu işlemi Adıyaman Ünal, As Turizm, Bayburt Turizm, Cesur Bingöl, Dilek Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Has Turizm Ltd., Isparta Petrol, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Köksallar, Lider Adana Seyahat, Lider Muş Tur, Lüks Barış Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Erova Turizm, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Mis Amasya, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Özlem Adana Turizm, Safran Turizm, Siirt Petrol, Star Batman, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Turay Turizm, Ulusoy Seyahat, Villa Seyahat, Yeni Adana, Metro Turizm, Özkaymak, Kale Seyehat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Özemniyet, Lüks Artvin Seyahat, Balıkesir Uludağ, Kontur Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat hariç, diğer Biletall alt yapısından bulunan tüm otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz..
Biletall.com sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
Biletall.com sitemizden Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolujet veya Sunexpress Uçak Bileti satın aldıysanız ve biletin iptalini gerçekleştirmek istiyorsanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girerek Biletlerimi Bul butonuna tıklayarak biletinizi görüntüleyin. ‘İade et’ butonuna bastığınızda biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.
Aynı gün içerisindeki seferlere ait uçak bileti iptalleri ve çoklu yolcu uçak biletlerinde yolculardan sadece bir yada bir kaçı için bilet iptali yapmak istiyorsanız, 0850 360 32 58 numaralı Biletall Çağrı Merkezini aramanız gerekmektedir.
İdo bilet iptali için 0850 360 32 58 numaralı Biletall Çağrı Merkezinden ya da İdo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.