Bilet İptali

Biletall.com web sitesi, mobil uygulamaları, acenteleri veya çağrı merkezi üzerinden satın aldığınız veya rezervasyon yaptığınız biletler için iptal, iade, rezervasyonlu bileti satın alma, bileti açığa alma vb. işlemleri online yapabilirsiniz. Biletinizin PNR numarasını, bilet satın alırken yazmış olduğunuz telefon numaranızı yada soyadı bilgilerinizi girerek işlem yapabilirsiniz.

BİLETALL’DA
BİLET İPTALİ
ÇOK KOLAY
Bilet iptalini 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz.
Biletinizi sorgulayın
Tel
İptali gerçekleştirin
Tel
Ücret iadesi alın
Tel

Bilet İptali Hakkında

 • Biletall.com’da 1 Saat Kala Bilet İptal Hakkı Nedir?

  Biletall.com'dan satın alacağınız bir çok firmanın otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. Aşağıda listelenen firmalar için bilet iptali farklı prosedürler üzerinden yürütülüyor olup, bilet iptali için tanınan süre ve iptal/iade koşulları değişiklik gösterebilmektedir. 1 saat kala iade yapılamayıp farklı iade prosedürleri uygulanan otobüs firmaları şu şekildedir: Ağrı Kösedağı Turizm, Aksakal Seyahat, Alaşehir Sarıkız Turizm, Amasya İtimat Turizm, Antalya Net, As Turizm, Bayburt Turizm, Cesur Bingöl, Cizre Nuh İtimat, Dadaş Turizm, Dilek Seyahat, Doğu Kars, Doğuş Iğdır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Erzincan Başak Turizm, Esadaş, Fındıkkale Turizm, Gökbey Seyahat, Güney Akdeniz, Has Turizm A.Ş., Hatay Günsas Turizm, Jet Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Kaptanoğlu Seyahat, Kargı Turizm, Kars Kalesi, Kastamonu Güven Turizm, Lider Ağrı Doğuş Turizm, Lider Elbistan, Lider Muş Tur, Lider Siirt Turizm, Lüks Barış Turizm, Lüks Erzincan, Lüks Gümüşhane, Lüks Mersin, Lüks Niksar Turizm, Mardin Seyahat, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Midyat, Midyat Güneydoğu Seyahat, Muş Yolu Turizm, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Öz Erzincanlılar, Öz Sivas Seyahat, Özdeş Vip, Özen Turizm, Özlem Adana Turizm, Özlem Cizre Nuh, Özlem Seyahat, Rh Turizm, Safran Turizm, Sas Seyahat, Siirt Baykan Jet Turizm, Siirt Petrol, Şimşek Seyahat, Star Batman, Star Diyarbakır, Süha Turizm, Süzer Seyahat, Tokat İmparator Turizm, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Tokat Yıldızı, Tosya Seyahat, Tuncelililer, Turay Turizm, Turgut Reis, Ulusoy Seyahat, Ünlü Seyahat, Vanyolu Seyahat, Villa Seyahat, Vip Lüks Adana, Vip Malatyalılar Turizm, Yeni Barış Turizm, Yeni Diyarbakır, Yeni Sivas Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Metro Turizm, Anadolu Ulaşım, Sakarya VIB, Balıkesir Turizm, Kale Seyehat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Özemniyet, Lüks Artvin Seyahat, Balıkesir Uludağ, Kontur Turizm, Balikesir Vip Turizm, Lüks Yonca Seyahat, Balıkesir Uludağ Vip, Yatağan Koop., Mercan Turizm, Taç Tur, Lüks Kahramanmaraş, Yolunda Turizm, Üstündağ Turizm, Pamukkale Turizm, Malatya Zafer Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat, Beydağı Turizm, Fındıklı Toros. Bu firmalar hariç, Biletall.com alt yapısında bulunan tüm diğer otobüs firmaları için 1 saat kala iade gerçekleştirebilirsiniz. Tüm firmalar ile ilgili iptal/iade koşulları sefer ve detay ekranlarında açıkça belirtilmiştir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Otobüs Bileti İptali Nasıl Yapılır ?

  Biletall.com'dan otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki alanlara PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası bilgilerini girerek biletinizi görüntüleyin. 'İade et' butonu ile biletin iptali yapılır ve ödeme yapılan kredi kartı yada banka kartına bilet bedelinin iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Uçak Bileti İptali Nasıl Yapılır ?

  Biletall.com sitemizden Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolujet veya Sunexpress Uçak Bileti satın aldıysanız ve biletin iptalini gerçekleştirmek istiyorsanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girerek Biletlerimi Bul butonuna tıklayarak biletinizi görüntüleyin. 'İade et' butonu ile biletin iptali yapılır ve ödeme yapılan kredi kartı yada banka kartına bilet bedelinin iadesi yapılır.
  Aynı gün içerisindeki seferlere ait uçak bileti iptalleri ve çoklu yolcu uçak biletlerinde yolculardan sadece bir yada bir kaçı için bilet iptali yapmak istiyorsanız, 0850 360 32 58 numaralı Biletall.com Çağrı Merkezini aramanız gerekmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Feribot Bilet İptali Nasıl Yapılır ?

  Budo bilet iptali için 0850 850 99 16 numaralı Budo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

  İdo bilet iptali için 0850 222 44 36 numaralı İdo çağrı merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • İptal Edilen Bilet İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır ?

  İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=19363
/ True
19363